Začátek jara- výsledky

15.4.2012- Jakub Dvořák

Fotbalisté Holubic mají za sebou čtyři utkání a na kontě pouze jednu výhru a tři porážky. Náš tým nedokázal bodovat ve Středoklukých, doma se Zbuzany a v Přílepech. Jedinou výhru zaznamenal v Jinočanech. Takto si začátek jara trenér Hamouz určitě nepředstavoval.

24.3.2012
Středokluky 1:0 Holubice
Sestava:
Karfilát - Mára, Levinský,Volf,Wachtl - Bláha, Helebrant,Židoň,Šindelář - Prilepski, Valtr Jiří

3xValtr Jiří, Bláha
Sestava:Hajda - Mára,Blažek,Volf,Vosáhlo - Prilepski, Helebrant, Židoň. Šindelář - Bláha, Valtr Jiří
Náhradníci:Levinský, Wachtl, Vaigl, Soukup, Fassman

7.4. 2012
Holubice 0:6 Zbuzany
Sestava:
Hajda - Mára, Levinský, Helebrant, Šindelář - Prilepski, Bejr, Židoň, Volf - Bláha, Valtr Jiří
Náhradníci: Vosáhlo, Blažek, Soukup

- 15. minuta stav 0:3 - rozhodnuté utkání
- individuální chyby
- neproměněné šance

14.4.2012
Velké Přílepy 2:1 Holubice
Branky:
Bejr
Sestava: Hajda - Mára, Helebrant, Blažek, Vosáhlo - Volf,Židoň, Bejr,Šindelář - Bláha, Prilepski
Náhradníci: Karfilát, Wachtl, Zmrzlik, Vaigl, Dvořák, Soukup

Do utkání by podle tabulky mělo jít mužstvo Holubic, ale tentokrát se ukázalo, že ve fotbale je možné všechno. Fotbal to byl nahoru dolu. Holubice zlobily, ale Přílepy se rozhodně nedržely vzadu. Do vedení šly jako první Holubice. Dan Bejr trefil zpoza velkého vápna z první přihrávku a trefil se přesně k tyči. Poté přišly chvíle Davida Hajdy. Ten chytil, co mohl. Zneškodnil nebezpečné střely, ale výborně si poradil i se zahraným přímým kope. Po jeho zákroku nešetřil trenér Hamouz slova chvály. Jenže! Přílepy po jedné z našich chyb rozjely rychlý brejk a bylo do poločasu vyrovnáno.
Ve druhé půli už nehrál Dan Bejr, musel střídat a nahradil ho Martin Wachtl. Ten se postavil na post levého beka, Luboš Vosáhlo se přesunul do středu a kapitán Helebrant hrál středního záložníka. Utkání pokračovalo dále v divokém stylu. Hráči domácí i hostující se neustále dohadovali u rozhodčího o odpískání faulů, penalt a všeho možného. Nic platné jim to nebylo. V jedné takové situaci byl Kirill Prilepski. Měl na noze opět vedení svého týmu, hozenou rukavici však odmítl. Utekl obránci a tváří tvář brankáři volil místo střely kličku, byl atakován ve vápně, ale sudí pokutový kop odmítl. Za to Přílepy naší hozené rukavice využily. Vstřelily druhý gól a byly na koni. Nám se vyrovnat už nepodařilo. K naší smůle se nám zranil ještě Miloslav Mára, jehož nahradil Lukáš Zmrzlik na pár minut se do hry dostal Lukáš Vaigl. Utkání skončilo 2:1 pro domácí.