oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Dobrovíz 1:2 Holubice

30.10. 2013 - Jakub Dvořák

Po šesti zápasech tři body!!!

DOBROVÍZ - Fotbalisté Holubic se mohou radovat. Po šesti prohraných utkání v řadě se konečně v sobotu radovali z                           výhry. O branky se postarali Jiří Valtr a Ivan Štofl. Holubice tak dále drží jedenáctou příčku a již v                                   sobotu po utkání s Měchenicemi, se mohou posunout ještě výš. Na páte Štěchovice ztrácí tři body.

Začátek zápasu se odehrával ve středu hřiště, ani jedno mužstvo si dlouho nemohlo vytvořit nějakou výraznější šanci, hra byla značně nepřesná. Až ve 20.minutě zahrozili domácí, když domácí útočník běžel sám na brankáře Hajdu. Naštěstí minul. Poté si vybral slabší chvilky domácí obránce. Nejprve chtěl situaci v šestnáctce řešit technicky, nastřelil však našeho hráče a odražený míč uklidil pohotově do branky Jiří Valtr. Poté nám domácí opět nabídlí možnost zaútočit a z brejku se trefil Ivan Štofl. Ve 35.minutě jsme inkasovali branku na 2:1, ale víc domácí v utkání nestihli. Tým vybojoval tři cenné body!

Dobrovíz - Holubice    1:2 (1:2)