oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Hostivice 5:1 Holubice

9. října 2015 - Jakub Dvořák

Po koncertu zpátky na zem. Holubice prohrály v Hostivici 1:5

HOSTIVICE – Jako na houpačce. Přesně tak vypadají výkony holubických fotbalistů v posledních zápasech. Po vysoké domácí výhře nad Jenčí totiž přišel zkrat na hřišti Hostivice. Holubice prohrály 1:5 a utkání navíc dohrávaly v početní nevýhodě.

Už to vypadalo, že po sérii tří proher v řadě se holubický tým zvedl a začne znovu sbírat body. Bohužel. Vysoká výhra nad Jenčí 8:3 zůstala nepotvrzena. Holubice podaly v Hostivici špatný výkon.

Domácí vstřelili první dvě branky z brejků. Naše obrana nestíhala a rychlost domácích ji trestala. V 21. minutě Hostivice vedla už 2:0. O deset minut později se řítil na branku jeden z domácích hráčů a byl sražen v pokutovém území brankářem Heimrathem. Sudí vůbec neváhal. Holubického brankáře poslal předčasně do sprch a nařídil pokutový kop. Tomu už čelil náhradní brankář David Hajda, ale v cestě do branky mu zabránit nedokázal.

Do konce poločasu stačil holubický tým alespoň snížit. Z pokutového kopu se nemýlil záložník Ondřej Jurko. To však bylo od Holubic vše.

Hostivice vstřelila další dvě branky a rozhodla o své výhře 5:1. Další zápas odehrají Holubice v sobotu 10. října na hřišti Měchenic. Utkání začíná v 16.00.

Hostivice – Holubice 5:1 (3:1)

Branky: Jurko
Sestava: Heimrath – Mára, Slavíček, Brož, Bouška – Prilepski, Helebrant, Židoň, Jurko – Valtr Jiří, Mašek
Náhradníci: Hovězák, Hajda, Dvořák