Výsledky dorostu

13.05. 2012- Jakub Dvořák

Dorost se nese na vítězné šňůře. Vyhrál s Černošicemi, Průhonicemi i Štěchovicemi. Zastavilo ho až Hradištko, avšak ani zde výběr Fojtíka a Kačírka neměl daleko k bodování.

Jako první začneme Průhonicemi. Dorostenci začali v tomto utkání bídně. Nejprve penaltou. Soupeř však branku z ní nedal. Chvíli poté, se ale i tak trefil ze hry, když jeden z domácích udělal z našich hráčů kužely a udělal mezi nimi slalom. Našim se ale povedlo do konce poločasu vyrovnat. Branku dal Soukup. Ve druhém poločase náš tým velice přidal a předváděl pohledný fotbal. Nasázel Průhonicím tři branky a vedl 4:1. Trefili se Soukup a Fassman.  Domácí se ale nevzdávali a dokázali snížit na 3:4 z jejich pohledu. U konce nás velmi zatlačili a my jsme se báli o výsledek. Tři body jsme ale vydřeli a vyhráli tak 4:3.

Průhonice dorost 3:4 Holubice
Branky: 3x Soukup, Fassman
Sestava: Tůma – Ursíny, Mrázek, Dobšinský, Dvořák – Novotný, Vaigl, Gabzdyl, Kačírek – Soukup, Fassman.

Za týden se doma utkal dorost se Štěchovicemi. S nimi jsme na podzim vysoko prohráli, ale doma jsme je dokázali přehrát a vyhrát 3:2. I když dvě branky jsme vstřelili z pokutového kopu. Hattrick tentokrát vstřelil Luděk Fassman. Utkání však bylo dlouho bez branek. Branky padaly až ve druhé půli, kdy to bylo klasické čekání na gól. Nakonec padlo pět branek a dorost si připsal další tři body do tabulky.

Holubice dorost 3:2 Štěchovice dorost
Branky: 3x Fassman
Sestava: Tůma – Ursíny, Dobšinský, Kačírek, Dvořák – Kačírek, Vaigl, Gabzdyl, Novotný – Soukup, Fassman

Do Hradištka jel tým s ambicemi na tři body. Na podzim tento tým porazil a věřil si i nyní.  Tvrdě však narazil. Domácí se pyšnili kombinační hrou a přehrávali nás. Také již v první půli šli do vedení. My si žádnou jasnou šanci nevytvořili. Posílali jsme jen propagační střely na rozchytání brankaře. Zajímavá byla však druhá půle. Dostali jsme příležitost pokutového kopu. Ujal se ho Luděk Fassman a jeho pokus letěl pánu bohu do oken. Druhou příležitost ke gólu měl Pavel Kačírek, ale po centru nemířil hlavou z malého vápna přesně. Náš tým dohrával skoro v devíti hráčích. Odstoupil zraněný Dobšinský a zranil se i Kačírek, ten však pokračoval ve hře. Poslední šanci na vyrovnání měl na kopačce Dvořák, když uvnitř velkého vápna tváří v tvář stál proti brankářovi, bohužel podklouzl a jeho střela však letěla navštívit nahoru tu Fassmanovu z pokutového kopu. Holubice tak prohrály 1:0 a nebýt brankáře Tůmy dostal tým větší příděl.

Hradištko dorost 1:0 Holubice dorost
Sestava: Tůma – Ursíny, Mrázek, Dobšinský, Dvořák – Kačírek, Vaigl, Gabzdyl, Kačírek – Soukup, Fassman
Náhradníci: Novotný