oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Měchenice 2:4 Holubice

15. října 2015 - Jakub Dvořák

Velký obrat v Měchenicích. Kundert se blýskl HATTRICKEM za poločas

MĚCHENICE – Jako na horské dráze se jezdí nahoru a dolů, tak stejně i tak kolísají výkony Holubic. Zatímco v Hostivicích prohrály 1:5, v Měchenicích si tým spravil chuť a po velkém obratu zvítězil 4:2. Hattrickem se blýskl náhradník Michael Kundert.

Začátek zápasu Holubicím nevyšel. Už ve 4. minutě prohrávaly 0:1. Holubická obrana nechala ve štychu brankáře Davida Hajdu a domácí tým toho využil. Aby toho nebylo málo, tak ve 24. minutě přidaly Měchenice druhou branku.

Holubice tak po prvním poločase prohrávaly o dva góly a na zisk tří bodů to v tu chvíli rozhodně nevypadalo. Trenér Roman Slavíček do druhého poločasu vystřídal Jakuba Židoně a na hřiště poslal Michaela Kunderta, což se později ukázalo, jako klíčový prvek celého zápasu.

Na 1:2 snížil v 61. minutě Jiří Valtr. O minutu později vyrovnal na 2:2 právě střídající Kundert. V 81. minutě strhl vedení na holubickou stranu a vstřelil branku na 3:2. Hattrick dokonal o osm minut později a pečetil holubickou výhru 4:2.

Závěr zápasu však měl nepříjemnou dohru. Druhou žlutou kartu obdržel Jiří Valtr a musel ze hřiště. Do toho navíc dostal rovnou červenou za urážky sudího obránce Jaroslav Valtr, který byl mezi náhradníky. Disciplinární komise rozhodla, že Jiří Valtr bude pykat jeden zápas, zatímco Jaroslav Valtr si do dubna 2016 nezahraje.

Měchenice – Holubice 2:4 (2:0)

Branky: Valtr Jiří, 3x Kundert
Sestava: Hajda – Mára, Slavíček, Brož, Bouška – Prilepski, Židoň, Helebrant, Jurko – Valtr Jiří, Mašek
Náhradníci: Hovězák, Valtr Jaroslav, Kundert