Holubice 8:1 Jinočany

21.06.2013 - Jakub Dvořák

Mistři!!!

V posledním zápase se Holubice utkaly s týmem z Jinočan. Tým ze středu tabulky nás klidně mohl připravit o postup do OP.Proto se na toto utkání kladl velký důraz a soustředěnost. V základní sestavě však týmu chyběla opora Dan Bejr.

Tým do utkání vkročil famózně. V prvním poločase jsme fotbal soupeři takřka znechutili. Bleskový nástup si vyžádal pět branek v síti Jinočan. Čtyřikrát se trefil nejlepší střelec soutěže Jiří Valtr a jednou Jakub Židoň po rohovém kopu. Soupeři jsme nic nedovolili a hlídali si postupový výsledek.  Fanoušci i hráči si uvědomovali, že pět branek Jinočany v současném rozpoložení zřejmě nedají a tak utkání tým dohrával v klidu.

Bohužel ani poslední utkání jsme nedokázali odehrát s nulou. Hosté dokázali vstřelit alespoň jeden gól poté, co brankář Hajda vyrazil míč a na dorážku už neměl. Do druhé půle přišel na plac Dan Bejr, který dorazil pár minut po výkopu první půle. Vystřídal na hřišti Lukáše Zmrzlíka a po pár minutách skóroval. Holubice vedly 6:1. Přišlo další úspěšné střídání. Na hřiště nastoupil Tomáš Krejčí a zažil podobnou situaci jako Dan Bejr. Střelou z dálky přidal další gól na 7:1. Skóre pak už jen dovršil na konečných 8:1 kanonýr Jiří Valtr a utkání se dohrávalo za bouřlivé atmosféry. Jirka se také opět po roce stal nejlepším střelcem soutěže a ukázal, že opravdu patří k tomu nejlepšímu v tomto okrese. Na hřiště se dostal i navrátilec Ladislav Šindelář, ale jako třetímu náhradníkovi se mu nepovedlo skórovat.

Hned po konečném hvizdu vběhli na hřiště  mladí hráči, kteří rozdali zbytku týmu postupová trička a náležitě postříkali své spoluhráče šampaňským. Tým poté v euforii přišel poděkovat fanouškům, s kterými si zazpíval vítězný pokřik a následoval odchod do kabin. Zde už na hráče čekalo pivo a další různé alkoholické nápoje. Ihned po utkání byla naplánována rozlučka spojená s oslavou postupu. Hráči, trenér i vedení Sokola si oslavy pořádně užili a na tanečním parketě bylo pořádně rušno. Holubice tak po devíti letech dokázaly opět postoupit do Okresního přeboru.

Děkujeme Všem fanouškům, kteří nám věřili a hnali nás kupředu. Moc si Vaší domácí i venkovní podpory vážíme a budeme se snažit dělat Vám radost i v příštím ročníku.

Holubice : Jinočany 8:1 (5:0)