Choteč 3:2 Holubice

25. září - Jakub Dvořák

Holubice sahaly v Chotči po bodu, ale nemají nic!

CHOTEČ – Skoro jako přes „kopírák“ se opakují výsledky holubického týmu. Venku se nedaří, doma tým zvítězí a jelikož v sobotu hrály Holubice venku, v Chotči, tak můžete hádat, jak utkání dopadlo. Choteč vyhrála těsně 3:2.

První velkou šanci Holubic měl hlavičkující Kirill Prilepski. Nádherný pas od Pavla Boušky však mladý útočník Holubic v branku neproměnil. Bohužel první, komu se podařilo na mokrém a pro brankáře náročném terénu vstřelit branku, byli domácí. Holubice ale stihly do konce prvního poločasu zareagovat.

Spolupráce V+V (Jiří a Jaroslav Valtr) zařídila důležitý gól. Jiří Valtr centroval a Jaroslav se úplně osamocen ve vápně soupeře mohl soustředit na svoji první branku v tomto ročníku. Naposledy se Jaroslav trefil v sezoně 2012/13.

Ve druhém poločase přišla opět studená sprcha. Nikoli však z nebe, ale od domácích na hřišti. Nepříjemná střela u větší vzdálenosti skončila v brance Jakuba Jurka. Odpovědět mohl útočník Jiří Valtr, ale jeho dělovka se od břevna odrazila do tyče a následně mimo brankové území. Bohužel Choteč přidala třetí gól a to už bylo pro holubické mužstvo velmi těžké.

Na hřiště se dostal místo Vladimíra Helebranta Jan Hovězák a byl to právě on, kdo přispěl k vstřelení druhé branky Holubic. Stalo se tomu tak, když prodloužil centr hlavou za obranu, kde se k míči dostal Jiří Valtr a konečně překonal brankáře domácích. Víc však Holubice nestihly.

Z Chotče odjel tým bez bodů. Velmi důležité bude v sobotu bodovat proti rozjeté Dobříči. Poslední utkání jsme s tímto soupeřem hráli ještě ve 3. třídě a vždy se jednalo o dramatické setkání. Utkání se hraje v Holubicích od 16:30.

Choteč - Holubice 3:2 (1:1)