Holubice 2:4 Choteč

17. listopadu 2015 - Jakub Dvořák

Porážka na konec. Holubice prohrály s Chotčí 2:4

HOLUBICE – Krutou porážkou se rozloučili se sezonou fotbalisté Holubic. Na domácím hřišti podlehli Chotči 2:4. O dvě holubické branky se postarali Jiří Valtr a Ondřej Jurko. Holubice tak přezimují v okresním přeboru na osmé příčce s 18 body.

Holubice vstoupily do utkání nejhůř, jak mohly. Už ve 2. minutě inkasovaly. V 9. minutě to už bylo dokonce 2:0 pro Choteč. Špatný výkon korunovala třetí branka hostů v 33. minutě. Zmar Holubic navíc potvrdil Pavel Rodr, který neproměnil pokutový kop.

O poločase tak měli holubičtí fotbalisté o čem přemýšlet. Zlepšení výkonu se dostavilo. Už v 50. minutě se prosadil Jiří Valtr. Jenže hosté opět udeřili. V 73. minutě vstřelili čtvrtou branku a zasadili domácím tvrdý direkt.

Ty totiž už síly na zvrat neměly. Branku, která znamenala alespoň snížení porážky na 2:4, vstřelil v 82. minutě Ondřej Jurko.

Holubice tak přezimují v okresním přeboru na osmé příčce s 18 body. Na sedmé Hostivice ztrácí výběr trenéra Slavíčka tři body. Nejlepším střelcem po podzimní části je záložník Ondřej Jurko. Nastřílel 13 branek a celkově mu mezi kanonýry patří čtvrtá příčka.

Holubice - Choteč 2:4 (0:3)

Branky: Valtr Jiří, Jurko
Sestava: Heimrath - Mára, Slavíček, Brož, Bouška - Prilepskiy, Rodr, Helebrant, Jurko - Valtr, Mašek
Náhradníci: Hovězák, Hajda, Dvořák