Čisovice 6:1 Holubice

14.09. 2013 - Jakub Dvořák

Série výher ukončena !!!

ČISOVICE - Holubice čtvrtou výhru v řadě nepřidaly. V sobotu padly na hřišti Čisovic vysoko 6:1. Týmu se navíc zranila opora a současný kapitán při absenci Vladimíra Helebranta, Jiří Valtr. Jedinou branku Holubic vstřelil Kirill Prilepski.

Na toto utkání by měli holubičtí hráči co nejdříve zapomenout. Opravdu to nebyl den ani jednoho z nich. Již ve druhé minutě utekl obránci Márovi domácí útočník a poslal domácí do vedení. Domácí po první brance byli neustále aktivní a naše obrana chvílemi nevěděla kam dřív skočit. Vyrovnání přišlo v šestnácté minutě. K odraženému míči se dostal Kirill Prilepski a střelou zpoza vápna nedal brankáři šanci. Netrvalo ovšem dlouho a domácí byli opět ve vedení. Poté co nechal sudí opakovaně zahrávat přímý kop kvůli brzkému vyběhnutí Jana Moravce. Na druhý pokus už domácí hráč propálil vše, co mu stálo v cestě. Do konce první půle přidali domácí ještě jeden gól. Naše obrana nechala domácího hráče projít až do vápna, kde se povedlo domácímu poslat nebezpečný centr před branku, ten se nakonec stal tak nebezpečným, až bez něčí pomoci skončil u pravé tyče Davida Hajdy. A aby toho pro Holubice nebylo málo, ve 30 minutě se po faulu brankáře zranil kapitán Jiří Valtr. Bohužel kvůli zranění nemohl dále pokračovat ve hře a do hry tak musel náhradník Lukáš Vaigl. Ten zaujal post levého obránce, Kirill Prilepski se posunul do útoku a na střed zálohy František Blažek. Nic zajímavého se v první již nestalo a poločasové skóre bylo tedy 3:1.

Do druhé poloviny utkání šel tým s tím, že není ještě nic ztraceno a minimálně remízu si může výběr Jiřího Šarlingera odvést. Bohužel fotbalový bůh byl proti nám. V obraně jsme měli spoustu nedorozumění, záloze se nedařilo kvalitně kombinovat či podržet míč na našich kopačkách, a když už se tým do šance dostal, tak jsme doplatili na zlou koncovku dvojice Prilepski – Štofl. Na druhého jmenovaného nebyl dokonce nařízen jasný penaltový zákrok a tak místo srovnání skóre přišly branky domácích. Celkem do naší sítě ve druhém poločase padly tři branky.

Nedá se nic dělat, ale v tomhle utkání jsme na tři body prostě neměli. Soupeř nás přehrál po všech stránkách. Vyšlo mu zakončení, důraz, pohyb a nepustil nás do větších šancí. Jediným pozitivem snad jen může být, že se do hry zapojili mladí hráči. Jmenovitě Luděk Fassman s Janem Soukupem, kteří potřebují sbírat co nejvíce minut ke svému dalšímu rozvoji. Složit reparát mohou naši borci již tuto sobotu. Doma vyzveme adepta na postup Štěchovice B, utkání začne v 16:30.

Čisovice - Holubice  6:1 (3:1)