Holubice 3:4 Choteč

21.10. 2013 - Jakub Dvořák

Šestá prohra v řadě !!!

HOLUBICE - Holubice se v sobotu na domácím hřišti utkaly s šestou Chotči. Tým Jiřího Šarlingera chtěl konečně přetrhnout smolnou sérii pěti proher v řadě. Oslabený tým, který nastoupil opět v nezvykle složené sestavě, se však výhry nedočkal.

První poločas byl tragický. Hosté se nerozpakovali a brzo vstřelili branku na 0:1. Z levé strany přišla střílená přihrávka do vápna a Lukáš Vaigl si ve snaze vypíchnout skluzem míč před dotírajícím útočníkem dal vlastní gól. Na 0:2 soupeř zvyšoval ze standartní situace opět z levé strany. Centr našel úplně volného hráče hostů a ten neměl problém skórovat. Snížit do poločasu se povedlo Jiřímu Valtrovi. Ivan Štofl ho skvěle poslal na branku a Valtr se nemýlil. Bohužel toužené vyrovnání nepřišlo a soupeř naopak vstřelil třetí branku, a aby toho nebylo málo, přišel i čtvrtý zásah v podání soupeře. Mezitím dal týmu malou naději svojí brankou Jiří Valtr. Do šaten tak týmy odcházely za stavu 2:4

Ve druhém poločase odešel ze hřiště Martin Wachtl a nahradil ho Miloslav Mára. Ten se posunul do obrany místo Dana Bejra, který obsadil post středního záložníka a  post krajního záložníka zbyl na Kirilla Prilepskiho. Tlak na hostující mužstvo se postupem času zvětšoval a přinesl i kontaktní branku v podání Ivana Štofla. Branka vyrovnávací bohužel nepadla, Holubicím nepomohlo ani vyloučení jednoho z protihráčů. Hráči se trápili a předvedená hra tomu odpovídala.

Budu se opakovat, ale týmu chybí již 4. kola pořád to samé. Bojovnost, chuť hrát, jednoduchost a přesnost na našich kopačkách.

Holubice – Choteč  3:4 (2:4)