oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Výsledky A týmu

13.05. 2012 - Jakub Dvořák

Kvůli problémům s webem, budou dnes články za poslední tři týdny. Dozvíte se jak A tým propadl v Letech, následně smazal doma Kazín a nyní remizoval v Červeném Újezdě. Na webu buou také výsledky mládeže.

Jako první tedy propadák A týmu v Letech s tamním B týmem. Tým zde podal výkon, za který se musel určitě stydět. Skoro většina až na opravdu pár výjimek vyhořela. Kombinace vázla, nepřesnosti se množily a nevytváření šancí také. Tragické bylo také bránění domácích. Kdy jsme u jedné z branek nechali na malém vápně úplně samotného hráče před brankářem Hajdou.  Poločas se nesl ve znamení plichty. Holubickým střelcem byl Jiří Valtr. Zlepšení ale ne a ne přijít, a tak domácí potvrdili pozici lepšího týmu v tomto utkání a povedlo se jim vstřelit ve druhém poločase ještě dvě branky, zatímco nám jen jednu. Trefil se opět Valtr. Z Let jsme si tedy odvezli ostudnou prohru.

Lety B 3:2 Holubice
Branky: Valtr Jiří 2x
Sestava: Hajda – Zmrzlík, Valtr Jar., Volf, Mára – Prilepski, Židoň, Vosáhlo, Šindelář – Valtr, Bláha
Náhradníci: Vaigl, Dvořák, Wachtl,Karfilát, Soukup

Následující týden po prohře v Letech se Holubice doma utkaly s Kazínem. Silným soupeřem, na kterého však v poslední době umíme dobře zahrát a dá se říci, že hráči odčinili ostudnou porážku od Let. Doma Kazín vypráskali vysoko 7:2.Zas tak jednoduché to A tým nemě,l ale už o poločas bylo pomalu rozhodnuto. Naši vedli 4:0. Ve druhém poločase jsme přidali další tři branky, avšak museli jsme se mít na pozoru. Soupeř si vypracoval hodně gólových příležitostí a pokusy končily buď na tyčích či brankáři Hajdovi. Vítězství jsme si ale pohlídali. Hattrickem se blýskl Ladislav Šindelář. Dvě branky vstřelil Milan Bláha a po jedné Valtr Jiří a Martin Volf.

Holubice 7:2 Kazín
Branky: 3x Šindelář, 2x Bláha, Valtr Jiří, Volf
Sestava: Hajda – Mára, Levinský, Valtr Jar., Blažek – Šindelář, Židoň,Vosáhlo, Volf – Bláha, Valtr
Náhradníci: Vaigl, Dvořák, Soukup, Wachtl, Prilepski, Karfilát

Č. Újezd 3:3 Holubice