Štěchovice B 3:4 Holubice

21. dubna 2015 - Jakub Dvořák

Nervák ve Štěchovicích rozhodl Valtr

Fotbalisté Holubic po prohraném utkání s Tuchoměřicemi (2:3) zvítězili ve Štěchovicích s tamním béčkem po dramatickém boji 4:3. Svěřenci Romana Slavíčka se tak vrátili opět na vítěznou vlnu. Dvěma góly zařídil výhru útočník Jiří Valtr.

Holubice nezačaly utkání vůbec dobře. Do vedení šli jako první domácí, když v 19. minutě překonali brankáře Jakuba Jurka. Holubickým se ale podařilo odpovědět. Ve 37. minutě vyrovnal mladší bratr brankáře Jurka Ondřej. Do konce prvního poločasu Holubice ještě otočily stav zápasu. Důležitou branku vstřelil v 42. Minutě kapitán mužstva Vladimír Helebrant.

Do druhého poločasu vstoupili hráči Holubic ideálně. Jiří Valtr v 50. minutě zvýšil na 3:1 pro hosty a to už byl komfortní náskok. Jenže o čtyři minuty později přišla hrubka holubického brankáře, který podcenil pokus jednoho z domácích hráčů a inkasoval lacinou branku. Štěchovice se dostaly zpět do zápasu a dokonce se jim i v 60. minutě se podařilo vyrovnat. Naprosto hororový scénář pro Holubice. Ten ale odmítl Jiří Valtr. Svým 22. gólem ze 76. minuty rozhodl o tom, že tři body poputují do Holubic.

Štěchovice B – Holubice 3:4 (1:2)