Holubice 7:0 Kazín

14.11.2012 - Jakub Dvořák

Holubice se tento víkend opět představily v domácím prostředí. Byl to předposlední letošní zápas a na domácí půdě poslední. Soupeř byl také stylový. Přijel ambiciózní Kazín, který nám dýchal v tabulce na paty. Holubice se rozhodit nenechaly a utkání doslova ovládly.

V prvním poločase už bylo rozhodnuto o celém utkání. Skóre otevřel parádní ranou ze standartní situace stoper Jaroslav Valtr. O pár minut později se z dálky trefil kapitán týmu Vladislav Helebrant.  Do konce prvního poločasu přidaly Holubice ještě jednu branku. Svoji druhou branku v letošní sezóně přidal Ladislav Šindelář. Hosté se sice snažili, ale nic pořádného si nevytvořili. Navíc ve 25. minutě přišli o jednoho ze svých stoperů. Ten se po druhé žluté kartě vyfauloval na Jirkovi Valtrovi a poroučel se do sprch.

Druhý poločas byl zajímavější. Hosté se dostali do několika slibných šancí a dokonce nastřelili i tyč Karfilátovy branky a jednou musel dokonce zachraňovat svůj tým na brankové čáře odkopem kapitán Helebrant. Holubice dál pokračovaly v přídělu branek. Po rohu se trefil Jakub Židoň a zvyšoval na 4:0. Na hřiště se dostal i střídající Jakub Dvořák, který se po několika minutách na hřišti dočkal prvního gólu za A tým. Jeho centr ze strany do vápna doplachtil nečekaně až do branky a brankář ho silně podcenil. V tuto chvíli vedly Holubice již 5:0. O pár minut později se Dvořák připomenul opět. Když poslal přesný centr na nabíhajícího Jiřího Valtra, který si skvěle zpracoval míč ve vápně, ale bohužel měl smůlu v zakončení. Na branku dlouho nečekal. O několik minut později přišla jeho chvíli, kdy chytře přehodil brankáře, a Holubice vedly 6:0. Na hřiště se dostali i Luděk Fassman a David Gabzdyl. Brankou se blýskl první jmenovaný. Byla to pro něj již druhá branka ve druhém utkání za sebou. Holubice doma přejely Kazín vysoko 7:0 a zaslouženě vedou tabulku o bod před Roztokama. V utkání chyběli David Hajda, František Blažek a dlouhodobě chybí Dan Bejr.

Holubice – Kazín 7:0 (3:0)