oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Holubice 5:0 Psáry

28. května 2015

Třetí výhra v řadě! Teď nás čeká DERBY

HOLUBICE - Fotbalisté Holubic zvítězili už potřetí v řadě. V sobotu na domácím hřišti porazili Psáry 5:0 a upevnili si v tabulce celkovou čtvrtou příčku. Dvěma góly se blýskl Jan Hovězák a čisté konto udržel Jakub Jurko, kterému pomohl i jeho kolega David Hajda.

Holubice vstoupily do utkání velmi dobře. Hned v 9. minutě se prosadil krajní obránce Miloslav Mára. O pár minut později přišla další branka do sítě Psár. Ve 22. minutě se prosadil Kirill Prilepski. Byl to jeho šestý gól v aktuálním ročníku.

To však bylo z prvního poločasu vše. Další branky začaly padat až ve druhém poločase s příchodem Jana Hovězáka. Ten na hřišti nahradil Pavla Boušku. Posunul se na hrot k Jiřímu Valtrovi a v rozmezí deseti minut přidal dva zásahy. První přišel ve 47. minutě, těsně po zahájení druhého dějství a druhý gól vstřelil Hovězák v 57. minutě.

Soupeř byl bezmocný. Pomyslný hřebíček do rakve přidal v 67. minutě záložník Pavel Rodr, který vstřelil gól na 5:0.

Do hry se na posledních dvacet minut dostal i brankář David Hajda, který dochytal za Jakuba Jurka zbytek utkání a stejně jako jeho brankářský kolega míč za svá záda nepustil.

Holubice porazily doma Psáry 5:0 a připsaly si třetí výhru v řadě. Nyní čeká mužstvo derby proti Libčicím.  Utkání se hraje v sobotu od 17.00 na hřišti v Libčicích nad Vltavou. Prosíme všechny fanoušky, aby přijeli podpořit Holubice a pomohli týmu zvládnout tento náročný duel.

Holubice – Psáry 5:0 (2:0)
Branky: Mára, Prilepski, 2x Hovězák, Rodr
Sestava: Jurko Jakub – Mára, Moravec, Valtr Jaroslav, Bouška – Helebrant, Židoň – Prilepski, Rodr, Jurko Ondřej – Valtr Jiří
Náhradníci: Jan Hovězák, David Hajda, Roman Slavíček