Holubice 2:0 Hostivice

21. října 2014 – Jakub Dvořák

Další výhra! Holubice porazily Hostivice 2:0

HOLUBICE – Tak takhle by to šlo. Fotbalisté Holubic si doma smlsli nad hosty z Hostivic 2:0. Obě branky vstřelil tým v prvním poločase a takřka ve 14. minutě bylo rozhodnuto o výsledku utkání.

Holubice nastoupily do utkání bez svého nejlepšího střelce Jiřího Valtra. Toho na hrotu nahradil urostlý David Levinský. První branku domácího týmu vstřelil po skvělé souhře s Vladimírem Helebrantem Kirill Prilepski. Běžela teprve 11. minuta. O dvě minuty později se už dostavil opozdilec Jiří Valtr. Vystřídal již unaveného Davida Levinského a okamžitě předvedl, co v něm je. Ve 14. minutě prošel ve vápně až před brankáře, tomu udělal klasický hokejový blafák a poslal míč do odkryté branky. Holubice měly plno další zajímavých možností, ale bohužel ani jedna neskončila brankou. Velmi pohledná akce byla po krásném centru Jakuba Židoně za obranu hostů, kam si nabíhal Jiří Valtr, ale chyběl mu kousek prostoru na víc, aby lépe zakončil.

Ve druhém poločase se začali prosazovat i hosté. Všechny jejich pokusy ale úspěšně kryl brankář David Hajda, který v brance nahradil absentujícího Jakuba Jurka. Dalším zajímavým momentem v utkání byla neodpískaná penalta v pokutovém území Hostivic. Sudí nařídil pouze přímý kop a faul vytáhl ven z pokutového území. Některým hráčům soupeře postupně začaly povolovat nervy a sudí jim dokonce musel často hrozit vyloučením. K tomu ale nakonec nedošlo ani v jednom případě. Holubice si své velmi cenné vítězství pohlídaly a potvrdily výhru 3:0 v Měchenicích.

Holubice - Hostivice 2:0 (2:0)
Branky: Prilepski, Valtr