Kosoř 10:1 Holubice

25. března 2016- Jakub Dvořák

Bolestivý vstup do jara. Holubice dostaly od Kosoře 10 gólů

DOBŘICHOVICE – První jarní zápas proti Kosoři sehrály Holubice nezvykle o den dříve ve všední den. Navíc se nehrálo na hřišti soupeře ale v Dobřichovicích. Změna prostředí a hracího dne ale našemu celku vůbec nepomohla. Naopak. Holubický tým inkasoval deset branek a podlehl první Kosoři 1:10.

Mission Impossible - Chcete-li nemožná mise. Zatímco filmový hrdina všechny své úkoly nakonec zvládl, holubické vyhlídky na úspěch proti silné Kosoři byly takřka nulové. Holubice šly do utkání bez několika klíčových hráčů. Týmu chyběl útočník Jiří Valtr a přiznejme si, už to je citelná ztráta a obrovský zásah do týmu. Přesvědčit jsme se o tom mohli v minulosti už několikrát. Dále je zraněná posila Pavel Havrda a značně nejistá je budoucnost ohledně Daniela Maška.

Už po pár minutách hry musel holubický brankář Jakub Jurko, který se vrátil do branky po pauze vynucené zraněním, lovit míč ze sítě. Domácí totiž dostaly šanci v podobě pokutového kopu. Ten byl hodně přísný, přesto sudí neváhal. Kosoř hozenou rukavici využila a ujala se vedení.

O pár desítek minut přišla další branka domácích a dá se říci, že to byl zlomový okamžik. Během pár minut dostaly Holubice další dva góly a do kabin se šlo za stavu 4:0 pro domácí.

Nástup do druhé části zápasu Holubicím nevyšel. Hned z kraje přišla branka na 0:5 a domácí výběr pokračoval v kanonádě. Celkově do konce zápasu přidal ještě dalších pět zásahů a potvrdil roli nejlépe střílejícího týmu soutěže. Jedinou branku útěchu vstřelil Jakub Židoň, který nastoupil nezvykle v útoku.

Holubice tak v prvním utkání dostaly od vedoucího týmu soutěže pořádnou sodu. Bez úderného dua Jiří Valtr, Daniel Mašek to mělo mužstvo Romana Slavíčka proti Kosoři neuvěřitelně složité. Další utkání sehraje tým příští sobotu od 16.30 na půdě Hradištka.

Kosoř – Holubice 10:1 (4:0)

Branka: Židoň
Sestava: Jurko Jakub – Mára, Slavíček, Trojan, Brož – Prilepskiy, Rodr, Helebrant, Jurko Ondřej – Hovězák, Židoň
Náhradníci: Šrámek, Bláha, Levinský