Dobrovíz 3:4 Holubice

17. října 2016 - Jakub Dvořák

Valtr dal hattrick a Holubice slaví sedmou výhru

DOBROVÍZ – Jedem dál! Přesně taková slova si mohli holubičtí fotbalisté pobrukovat po sedmé výhře v nové sezoně. V Dobrovízi, kam tým zavezl retro autobus, kterým Holubice cestovaly před téměř třemi desítky let, vyhráli svěřenci trenéra Slavíčka 4:3 a upevnili si druhou příčku za vedoucími Libčicemi.

Holubice nastoupily do utkání opět bez kapitána Vladimíra Helebranta a scházel také obránce Jiří Trlifaj. Naopak do sestavy se vrátil Kirill Prilepskiy. První branku vstřelili domácí, kteří se ujali vedení v 19. minutě. Na úvodní trefu Dobrovíze dokázaly Holubice zareagovat. Do konce poločasu vyrovnal Jiří Valtr.

Vstup do druhé části zápasu vyšel lépe Holubicím. Už v 46. minutě se podruhé v utkání prosadil Jiří Valtr. Po pár minutách se však domácím podařilo znovu vyrovnat.

Gól na 3:2 pro Holubice vstřelil v 60. minutě opět Valtr a tým se vedení v utkání už nevzdal. Čtvrtou holubickou branku přidal v 77. minutě nejlepší střelec týmu Pavel Rodr, který nadvakrát proměnil pokutový kop a bylo rozhodnuto. Hosté už se zmohli pouze na snížení na konečných 3:4.

Svěřenci trenéra Romana Slavíčka si tak připsali sedmou výhru v novém ročníku Okresního přeboru a stále nepoznali pocit porážky. Na třetí Zlatníky mají Holubice po 8. kole už čtyřbodový náskok.

Dobrovíz – Holubice 3:4 (1:1)

Branky: 3x Valtr Jiří, Rodr
Sestava: Pečonka – Mára, Trojan, Vlk, Brož – Prilepskiy, Rodr, Peroutka, Jurko – Valtr Jiří, Hovězák ( 89. Valtr Jar.)
Náhradníci: Valtr Jaroslav, Salava