aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Holubice 3:5 Kosoř

22.05. 2012 - Jakub Dvořák

Holubice po remíze v Červeném Újezdě zbytečně prohrály doma s Kosoří. Soupeř nám udělil pořádnou lekci z efektivity.

Holubice se utkaly s průměrnou Kosoří.Ta je průběžně v polovině tabulky, zatímco náš tým se drží stále v první trojce. Očekával se tak pro diváka zajímavý zápas s vidinou tří bodů pro Holubice. To se bohužel nestalo. Holubice jako kdyby Kosoř podcenily. Kosoř, která přijela i s několika mladíky ovládla první poločas. Již ve 28. minutě vedla hrozivě 0:3. Pomohla jim naše nemohoucnost v ofenzivě a zbytečné chyby v obraně.
Ve druhém poločase jsme dokázali skvěle srovnat. Hned po svém příchodu na trávník se z branky radoval Ladislav Šindelář. Ten si drží svoji střeleckou formu od utkání s Kazínem. Na něho dvakrát navázal Jiří Valtr. Jedna branka padla z pokutového kopu. Po vyrovnání se zdálo, že bychom přeci jen mohli plně bodovat a strhnout vítězství na svoji stranu, hosté se však zachovali takticky. Stáhli se a hráli na jednoho hrota. Hráli takzvaně na brejky. Tato taktika se jim vydařila. Dokázali vstřelit dvě branky a v Holubicích vyhráli 5:3.
Na hřiště se ve druhé půli dostal i Kirill Prilepski, hráč který vypadl ze základní jedenáctky a snaží se své místo vybojovat zpátky. Velkým cestovatelem je letos František Blažek. Hrál už stopera, pravého beka, levého beka, krajního záložníka a středního založníka a ani na jednom z postů nezklamal.