Dobříč 5:0 Holubice

6. května 2015 - Jakub Dvořák

Dobříč nedala Holubicím šanci

DOBŘÍČ - Po domácí výhře 4:0 nad Chotčí přišla pro holubické mužstvo ledová sprcha. Oslabené mužstvo si neporadilo s absencí nejlepšího střelce soutěže Jiřího Valtra a Vladimíra Helebranta. V Dobříči Holubice prohrály 0:5.

Ačkoliv se do týmu vrátili po jednozápasové absenci obránci Miloslav Mára s Jaroslavem Valtrem, potkaly Holubice další potíže. Útočník Jiří Valtr nenastoupil do utkání proti Dobříčí vůbec, Vladimír Helebrant usedl pouze na lavičku náhradníků. Změna byla i na brankářské pozici. Místo Jakuba Jurka se v brance představil po delší době David Hajda.

Jeho spoluhráči mu ale s prvním soutěžním startem v roce 2015 moc nepomohli. Poločasové skóre vypadalo ještě přívětivě. Domácí vedli 1:0. Ve druhém poločase ale přidali čtyři branky a jakékoliv bodové iluze Holubic se naprosto rozplynuly.

Holubice tak s druhým celkem OP prohrály 0:5 a před zápasem s lídrem z Vestce, si náladu zrovna dvakrát nezvedly.

Dobříč – Holubice 5:0 (1:0)