Hradištko 1:9 Holubice

4. dubna 2016 - Jakub Dvořák

Po debaklu posvícení. Holubice vstřelily Hradištku DEVĚT gólů

HRADIŠTKO – V prvním jarním utkání deset gólů dostali, v tom druhém jich málem deset nastříleli. Chyběl pouze jeden. Fotbalisté Holubic si smlsli na Hradištku a po vysoké výhře 9:1 si přivezli povinné tři body. Hattrickem se v utkání předvedl Pavel Rodr. Dvakrát se zapsal mezi střelce navrátilec Jiří Valtr a premiérovou trefu v soutěžním zápase má za sebou nováček Pavel Havrda.

Takhle by to šlo. Jiří Valtr na zpátky na hrotu, vedle něho Pavel Havrda a už se to hraje jinak. Holubice si v sobotním utkání smlsly na posledním Hradištku a nedovolily druhé zaváhání v řadě.

První holubickou branku obstaral obránce Lukáš Brož. Po něm už si štafetu převzali ofenzivní opory a postupně se prosadili Jiří Valtr, Pavel Rodr a Kirill Prilepskiy. Poločasové skóre znělo 4:0 pro hosty, domácí byli zralí na ručník.

Ve střílení branek pokračovalo holubické mužstvo i ve druhém poločase. Druhý gól vstřelil Pavel Rodr a také Jiří Valtr. Pak přišla zajímavá sedmiminutovka, ve které padly hned čtyři góly. V 70. minutě vstřelil premiérovou branku v soutěžním utkání Pavel Havrda. V 72. minutě se prosadil nejlepší holubický střelec Ondřej Jurko. V 75. minutě vstřelili domácí branku útěchy a o dvě minuty později dokonal hattrick Pavel Rodr.

Holubice tak získaly povinné tři body a v tabulce se drží na deváté pozici. V sobotu od 16.30 se na domácím hřišti utkají se čtvrtými Štěchovicemi, které v posledním kole porazily Hostivice vysoko 6:2.

Hradištko – Holubice 1:9 (0:4)

Branky: Brož, 2x Valtr, 3x Rodr, Prilepskiy, Havrda, Jurko
Sestava: Jurko Jakub – Hovězák, Trojan, Trlifaj, Brož – Prilepskiy, Helebrant, Rodr, Jurko Ondřej – Valtr Jiří, Havrda
Náhradníci: Slavíček, Mára, Ježek, Hajda