Holubice 5:0 Třebotov

22.4. 2012- Jakub Dvořák

A tým se po ostudě v Přílepech utkal s Třebotovem. Ten se drží ve spodní části tabulky, ale venku má velice slušnou bilanci. Proto také trenér Hamouz nabádal své svěřence, aby svého protivníka nepodcenili. To se nestalo a Holubice tak přejeli Třebotov 5:0. Hattrickem se blýskl Jiří Valtr.

Holubice byly v tomto utkání eliminováni početnou marodkou Chyběli Židoň, Bejr, Helebrant, Mára a dlouhodobě chybí vykartovaný Valtr. Ve stoperské dvojici nastoupili Volf a Levinský. Do role tvůrců hry Blažek a Luboš Vosáhlo a na becích Wachtl se Zmrzlikem. Hosté začali nebojácně, dokonce několikrát ohrozili Hajdovu branku, ale za Holubice se několikrát připomněl Jiří Valtr. Ten byl i prvním střelcem utkání a zároveň posledním v prvním poločase. Ve druhém poločase jsme měli víc příležitostí a také jsme vstřelili více branek. Dva góly dal opět Valtr a po jednom si připsali František Blažek a Jan Soukup. Oba dva poslední jmenovaní vstřelili svůj první soutěžní gól za Holubice. Gratulujeme! Co se týče hodnocení, tak mezi nejlepší hráče patřil Volf, Valtr a stálicí je brankář Hajda. Bez chyb odehrál utkání i David Levinský, ten si však své hodnocení pokazil zbytečnou žlutou kartou za protesty.