Remíza v Újezdu

02.09. 2012 - Jakub Dvořák

Po domácí výhře nad Dobříčí, se A tým vydal do Červeného Újezdu. Na rozdíl od prvního utkání se mužstvo sešlo v ideálním počtu. Celkem bylo k dispozici 17 hráčů do pole a jeden brankář. Menší problémy nastaly, s opozdilci Jaroslavem a Jiřím Valtrem a tak na poslední chvíli musel trenér Jiří Šarlinger zamíchat sestavou.

Ze střídačky nastoupil na hrot tedy Kirill Prilepski. Neodehrál v přípravě ani jediné utkání, ale už v 6.minutě poslal Holubice do vedení, soupeř však na silně podmáčeném hřišti bojoval a rozhodně se nevzdával. Ve 20. minutě přišlo vyrovnání po rohu domácích. Postupně během první půle se na hřiště dostali oba Valtrové, ale domácí zasadili druhou ránu. Na pravé straně prošel kolem Jaroslava Valtra jeden z domácích a podařilo se mu prostřelit brankáře Karfiláta. Šanci na odpověď a vyrovnání měl v 39. minutě Jiří Valtr. Jeho pokus z přímého kopu skončil na tyči. To bylo vše z první půle. Za zmínku stojí pokus domácích o přehození brankáře Karfiláta, když to jeden domácích zkusil skoro až z půlky, brankář Holubic, však svůj tým podržel.
Ve druhé půli se fanoušci Holubic dočkali. V 50. minutě se z přímého kopu trefil Jiří Valtr. Jenže! Újezd zahrával v 58. minutě nebezpečnou standartku blízko holubické branky. Pokus sice vyrazil brankář Karfilát, ale následnou dorážku holubičtí už zlikvidovat nedokázali. Újezd
 se tedy dostal do vedení 3:2. V 65. minutě nastalo něco, co se jen tak nevidí. Šokování byli snad všichni přítomní. Brankář domácích zachytil centrovaný míč a chtěl rozehrát rukou dlouhou přihrávku, ale na poslední chvíli se snažil změnit směr přihrávky a místo toho aby míč poslal svým spoluhráčům, míč sklouzl a odkutálel se až do vlastní branky. Skóre na světelné tabuli ukazovalo 3:3. To byla pro Holubice veliká záchrana. Posledních dvacet minut bylo velmi hektických. Sudí z utkání chvílemi dělal slušný guláš, do pár šancí se dostal Jiří Valtr, ale víc než jedna branka mu nebylo v sobotu přáno. Utkání skončilo remízou 3:3.

Červený Újezd 3:3 Holubice