Holubice 1:2 Zlatníky

18. září 2015 - Jakub Dvořák

Ztracená výhra… Zlatníky vydolovaly v Holubicích tři body

HOLUBICE – Po porážce se štěchovickým béčkem chtěly Holubic uspět před domácími fanoušky. Do cesty se jim však postavil další z nováčků v soutěži Zlatníky. Ačkoliv Holubice vyhrály první poločas 1:0, z výhry 2:1 se radovalo hostující mužstvo.

Domácí šli do zápasu se značně oslabenou ofenzivou. Týmu chyběli útočníci Jiří Valtr a Daniel Mašek. Do útoku se tak postavila nezvyklá dvojice Pavel Rodr a Michal Kundrt.

Skóre utkání však otevřel levý záložník Ondřej Jurko. Díky jeho brance ze 44. minuty šly Holubice do kabin alespoň s trochou klidu. Zlatníky totiž dost často větraly domácí obranu a promarnily minimálně tři jasné tutovky.

Ve druhém poločase už však u zahazování šancí nezůstaly. Nejprve aktivní útočník hostů vyrovnal v 54. minutě a děravou obranu Holubic pokořil i 15 minut později. Holubický tým byl jako zmražený. Zlatníky takřka během čtvrthodiny otočily zápas ve svůj prospěch.

Holubice vsadily v závěru všechny síly do útoku a mačkaly obranu hostů, co to jen šlo. Platné to však ničemu nebylo. Všechny pokusy senzačně kryl mladý brankář soupeře.

Po výprasku ve Štěchovicích tak přišla další krutá porážka. Odčinit ji mohou Holubice v sobotu na hřišti Tuchoměřic. Tým Romana Slavíčka však nečeká nic jednoduchého. Zápasy s naším sobotním soupeřem totiž bývají dost vypjatá. Zápas v Tuchoměřicích začíná v16.30.

Holubice – Zlatníky 1:2 (1:0)

Branka: Jurko Ondřej
Sestava: Heimrath – Slavíček, Valtr Jaroslav, Brož, Bouška – Prilepski, Helebrant, Židoň, Jurko – Rodr, Kundrt
Náhradníci: Hovězák, Dvořák, Mára, Levinský