Holubice 7:1 Středokluky

3.11.2012 - Jakub Dvořák

Po blamáži v Třebotově, chtěly Holubice smáznout doma Středokluky. Mužstvo se sešlo téměř kompletní až na dlouhodobě zraněného Dana Bejra a s antibiotiky Davida Hajdu. Středokluky jsou v tabulce na poslední příčce s jedním bodem. Pro Holubice tak byly tři body povinnost.

Holubice začaly utkání velmi dobře. Již v 10. minutě se prosadil po krásném pasu Jiří Valtr. O deset minut později se trefil opět. Popotáhl míč po levé straně, vletěl do vápna a pravou nohou z úhlu mířil na zadní tyč branky. S pomocí odrazu od tyče se trefil. Několikrát se dobře uvolnil ke střele Kuba Židoň, ale všechny jeho pokusy sebral brankář do své náruče. Ve 39. minutě se trefil Kirill Prilepski. Perfektně si zpracoval vysoký centr a pohodlně zakončil. Holubice již do konce poločasu vedly 3:0. Šanci na zdramatizování měli hosté po faulu Miloslava Máry v pokutovém území, po kterém nenásledovalo nic jiného než penalta. Brankář Karfilát, který se v brance objevil po dlouhé době, však exekutora skvěle vychytal.

Ve druhé půli, byl špatně odmáván roh pro hosty a hned z něj padl gól.  Středokluky tak snížily na 3:1. Jiří Valtr, však pokračoval v honbě za hattrickem a to se mu také podařilo. Po centru z prava na zadní tyč doslova skočil do centru a bylo hotovo. Holubice vedly 4:1. O několik minut později se trefil po druhé v utkání Kirill Prilepski, když pohotově dorazil míč do branky. Na hřiště se postupně dostali z lavičky David Gabzdyl, Luděk Fassman a Lukáš Zmrzlík, ze hřiště odešli Ladislav Šindelář, Jiří Valtr a Jaroslav Valtr. Holubice s gólovými hody nepřestaly. Nejprve chytře přehodil z dálky hodně vyběhnutého brankáře hostí Tomáš Krejčí. Potom se prezentoval dělovkou do břevna náhradník Luděk Fassman. Na svůj moment si však počkal. O pár minut později se přeci jen dočkal premiérové branky v dresu A týmu. U konce bylo u branky hostů několik nebezpečných závarů ale ani Jakub Židoň či František Blažek, míč do branky nedostali. Holubice tak porazily Středokluky vysoko 7:1.

Holubice: Středokluky 7:1 (3:0)