Holubice 2:3 Tuchoměřice

8. dubna 2015 - Jakub Dvořák

Po dvou výhrách zpátky na zem! Holubice dostaly lekci od Tuchoměřic

HOLUBICE – Vítězná série Holubic je u konce. V sobotu ji utnulo tuchoměřické mužstvo, které si odvezlo z Holubic po výhře 3:2 všechny tři body. Porážku mohou hráči napravit v sobotním utkání ve Štěchovicích, kde se utkají s tamním béčkem.

První branka hostů přišla po nedorozumění holubického brankáře s obranou. Závar v pokutovém území pomohl Tuchoměřicím, aby dostaly míč za záda Jakuba Jurka. Co se týče vstřelených branek, bylo to v prvním poločase vše. Holubické mužstvo v nadějných příležitostech jednalo buď zbrkle, nebo je řešilo špatně.

Ve druhém poločase hosté zvýšili své vedení. Po holubickém rohu se dostal do úniku hostující hráč, obránce Mára nedokázal pořádně odkopnout míč do bezpečí a překonat brankáře Jurka, bylo pro hráče Tuchoměřic už snadné.

Naděje ale přece jenom přišla. Vykřesal ji Jiří Valtr, který se trefil z přímého kopu. O chvíli později bylo vyrovnáno. Jiří Valtr byl faulovaný v pokutovém území Tuchoměřic a sudí nařídil penaltu. Postavil se k ní faulovaný Jiří Valtr a s přehledem proměnil.

Vedení si ale hosté vzali, co nevidět zpět. Tuchoměřický hráč se dostal k odraženému míči před velkým vápnem a z první ho napálil do holubické branky. Brankář Jurko jen nevěřícně zíral. Nic platné nebylo Holubicím ani to, že po faulu na Jiřího Valtra byl vyloučen jeden z Tuchoměřických obránců. O předčasný odchod si koledoval i Jiří Valtr, který po tomto faulu vypěnil a jeho emoce ho stály žlutou kartu. Vyrovnat se Holubicím už nepodařilo.

Hosté si tak zaslouženě odvezli z Holubic tři body a tým Romana Slavíčka bude začínat ve Štěchovicích opět od nuly. Zda se podaří získat plný počet bodů, můžete sledovat i vy. Utkání začíná v 16:30.