Štěchovice B 5:0 Holubice

18. září 2015 - Jakub Dvořák

První porážka! Holubice dostaly ve Štěchovicích bůra

ŠTĚCHOVICE - Fotbalisty Holubic potkala první letošní prohra. Dosavadní lídr tabulky prohrál na hřišti Štěchovic 0:5. První soutěžní utkání za Holubice si odbyl talentovaný sedmnáctiletý fotbalista Roman Ježek.

První poločas špatný nebyl. Holubice držely se soupeřem, který byl posilněn hráči s třetiligového A týmu, dlouho krok. A poločasové skóre bylo bez branek. I když šance byly k vidění na obou stranách.

Do druhého poločasu nenastoupil kvůli zranění zkušený obránce Jaroslav Valtr. Na pozici stopera se posunul hrající trenér Roman Slavíček a do hry se tak dostal již zmíněný Roman Ježek.

Fyzická vytrvalost a kombinační hra domácích však začala na Holubice platit. Štěchovice nastřílely do holubické branky pět gólů. Síly na odpověď naši hráči už bohužel neměli. Ze Štěchovic se vraceli s první porážkou v aktuální sezoně.

Štěchovice B – Holubice 5:0 (0:0)
Sestava: Heimrath – Mára, Valtr Jaroslav, Brož, Bouška – Slavíček Židoň, Rodr, Jurko – Valtr Jiří, Mašek,
Náhradníci: Helebrant, Levinský, Ježek