aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Roztoky 3:4 Holubice

23.04.2013- Jakub Dvořák

ROZTOKY - Zvládli jsme to! V zápase jara, jsme dokázali porazit Roztoky a vrátit se tam, kde nás všichni fanoušci touží vidět. Na první místo. Holubice odehrály dva rozdílné poločasy. Ten první kralovaly a v tom druhém se bály o výsledek, více ale v tradičním rozboru utkání.

Tým nastoupil do utkání s nově zvoleným rozestavěním a účel splnilo perfektně. Roztoky totálně v prvním poločase selhaly. Šok přišel už ve druhé minutě, z rohové kopu dostal míč do branky Dan Bejr. O deset minut později se připomněla hlavní hvězda našeho mančaftu, Jiří Valtr ale branku netrefil. Ve třicáté minutě přišel další holubický úder. Dan Bejr před vápnem vystřelil a domácí si nešťastně míč srazili do branky. 2:0. Jiří Valtr byl opravdu při chuti, ale v prvním poločase mu branka nebyla souzena, jeho pokus ze čtyřicáté  minuty šel vedle, ale  tým to nemuselo vůbec mrzet, v prvním minutě nastavení skvěle uvolnil Prilepski Bejra a ten přidal svůj třetí gól v tomto utkání.

Holubice začaly aktivně i ve druhé půli. Branky se konečně dočkal Jiří Valtr. Ivan Štofl mu chytře přistrčil míč a následné sólo nebylo pro Valtra problém. 4:0. Jenže to bylo z holubické strany vše.  Roztoky jako kdyby vzaly Holubicím, formu z prvního poločasu a začaly být velmi aktivní. Podařilo se jim vstřelit dvě kontaktní branky a bylo zle. Šanci na uklidnění měl Jiří Valtr. Pokutový kop však neproměnil. Místo toho přišel horor. Roztoky daly třetí branku a zatlačily nás. Byly to nervy až do konce, v jednu chvíli nás zachránila dokonce tyč Hajdovy branky, ale tým ukázal svoji sílu a výsledek udržel.

Pro diváky to byl určitě napínavý zápas, kterému nechybělo nic. K vidění byly hezké branky, ostré souboje a i divácká návštěva byla na úrovni. Tým Jiřího Šarlingera si připsal důležité tři body a předskočil opět Roztoky. Nyní vede o lepší skóre a vzájemné zápasy tabulku. Hodnocení našeho týmu je určitě pozitivní. Za hráče utkání bych označil ofenzivní úderné kvarteto: Valtr, Štofl, Bejr a Prilepski. Bejr vstřelil tři branky a podal v prvním poločase výkon, kterýod něj očekáváme v každém utkání, Prilepski dřel , snažil se a snad jen škoda finálních přihrávek, jinak by vynikl nade všemi, Jiří Valtr si drží svůj standard už delší dobu, ale příjemně překvapil Ivan Štofl. Tenhle dříč v našem útoku chyběl. To co v útoku odvedl a odpracoval, klobouk dolů. Mnozí o něm pochybovali, ale pomalu začíná splácet trenérovi důveru, kterou do něj vložil.

Roztoky - Holubice  3:4 (0:3)