Holubice 8:2 Hradištko

3. září 2015 - Jakub Dvořák

Hradištko utrpělo v Holubicích DEBAKL!!!

HOLUBICE – Panečku, to byl zase koncert! Fotbalisté Holubic na domácím hřišti porazili Hradištko vysoko 8:2 a se šesti body a skóre 13:5 vedou po dvou odehraných kolech tabulku okresního přeboru.

Holubice nastoupily do utkání bez svého střelce Jiřího Valtra, který byl vyloučen proti Kosoři. Jelikož začátek zápasu nestihl Pavel Bouška, do sestavy se tak vrátil na poslední chvíli zkušený záložník Vladimír Helebrant a vedl mužstvo jako kapitán.

První branka padla už v 5. minutě, kdy obranu soupeře přelstil záložník Pavel Rodr a poslal domácí mužstvo do vedení. V 19. minutě už to bylo 2:0 pro Holubice. Po rohu se trefil hlavou Jakub Židoň. O deset minut později přišel další gól. První soutěžní branku v holubickém dresu vstřelila posila Michal Kundrt. Úplně poslední slovo v prvním poločase měl však kapitán Helebrant. Kirill Prilepski perfektně odcentroval z pravé strany do pokutového území a holubický záložník trefil míč parádně prvním dotykem přímo do branky Hradištka.

Ve střílení branek pokračovaly Holubice i ve druhém poločase. Ve 48. minutě byl nařízen pokutový kop pro domácí a s naprostým přehledem jej proměnil Pavel Rodr. Hosté však neskládali zbraně. V 51. minutě se jim podařilo snížit na 1:5. Holubice to ale nevyvedlo z míry a pokračovaly dál jako stroj. Další gól obstaral zkušený útočník Daniel Mašek. Svoji velkou příležitost z prvního poločasu trestuhodně zahodil, ale po přihrávce Kirilla Prilepskiho ve druhém poločase nedal brankáři šanci. Dvěma góly z 63. a 72. minuty uzavřel holubický účet záložník Ondřej Jurko. Hosté už jen korigovali výsledek v 89. minutě, když překonali brankáře Hajdu, který se dostal do utkání ve druhém poločase.

Holubice tak nováčka v okresním přeboru jasně porazily a potvrdily tři body z předminulého zápasu. V příštím utkání nás čeká první duel venku a to na hřišti Štěchovic, kde se utkáme s tamním béčkem. Výkop je stanoven opět na pátou hodinu odpolední.

Holubice – Hradištko 8:2 (4:0)