Choteč 4:2 Holubice

Loučení porážkou. Holubice končí na čtvrtém místě

CHOTEČ – Sezonu jsme uzavřeli porážkou. Na hřišti Chotče holubický tým prohrál 2:4. Jediné dvě holubické branky zařídil útočník Jiří Valtr. V konečném pořadí tabulky patří Holubicím čtvrté místo s 48 body a skóre 122:80.

Tři porážky, deset výher. Taková je holubická bilance v jarní části sezony. Bohužel na závěr uplynulého ročníku se Holubice rozloučily právě prohrou.

Na hřišti Chotče Holubice prohrávaly už po prvním poločase 0:2. Na začátku druhé části utkání to bylo dokonce už o tři branky. První holubický gól vstřelil až Jiří Valtr, který do zápasu zasáhl jako střídající hráč ve druhém poločase.

První branku obstaral v 75. minutě a o čtyři minuty později dokonce snížil na 2:3. Domácí ale pár minut na to vstřelili vítěznou branku a stejně jako v prvním utkání na podzim zvítězili 4:2.

Choteč – Holubice 4:2 (2:0)

Branky: 2x Valtr Jiří
Sestava: Karfilát – Mára, Trojan, Valtr Jaroslav, Brož – Prilepskiy, Helebrant, Rodr, Jurko Ondřej – Ježek, Hovězák
Náhradníci: Levinský, Valtr Jiří, Salava, Slavíček