Jeneč 1:3 Holubice

2. května 2016 - Jakub Dvořák

Pátá výhra v řadě! Tři body trefil v Jenči Hovězák

JENEČ – Fotbalisté Holubic si v sobotu připsali už letošní pátou výhru v řadě. Na hřišti Jenče zvítězilo A mužstvo po dvou brankách Jiřího Valtra a rozhodující trefě Jana Hovězáka. Z 18 možných bodů si tým Romana Slavíčka připsal na účet 15. I díky tomu ztrácí Holubice na třetí Choteč čtyři body.

Holubice nastoupily k utkání bez brankáře Jakuba Jurka, obránce Jiřího Trlifaje, a útočníka Pavla Havrdy. Do branky tak zamířil David Hajda a do obrany se postavili Miloslav Mára a hrající trenér Roman Slavíček. Záloha zůstala v klasickém složení a v útoku se znovu po boku Jiřího Valtra objevil Jan Hovězák.

Na první gól se v Jenči čekalo do 12. minuty. Záložník Kirill Prilepskiy uvolnil Jiřího Valtra a ten otevřel skóre zápasu ve prospěch Holubic.

O deset minut později se však domácímu mužstvu podařilo vyrovnat a do konce prvního poločasu se s výsledkem nic nestalo.

Ačkoliv měli holubičtí hráči několik velkých šancí, zdálo se, že zápas skončí nerozhodně a oba týmy si rozdělí po bodu. V 70. minutě se však na správném místě objevil Jan Hovězák a vrátil Holubicím vedení. Domácí se na odpověď už nezmohli. Naopak Jiří Valtr přidal svůj druhý gól v utkání a upravil skóre na konečných 3:1.

Holubice tak zvládly vyhrát už páté jarní utkání ze šesti a drží si suverénní formu, která je vynesla do předních pater tabulky. Aktuálně na třetí Choteč ztrácí tým pouhé čtyři body. Další zápas se hraje v sobotu od 17. hodin proti Hostivici.

Jeneč – Holubice 1:3 (1:1)

Branky: 2x Jiří Valtr, Hovězák
Sestava: Hajda – Mára (72. Ježek), Slavíček, Trojan, Brož – Prilepskiy, Rodr, Helebrant, Jurko Ondřej – Valtr Jiří (86. Salava), Hovězák
Náhradníci: Ježek, Salava, Židoň