Holubice porazily vysoko Kosoř

11.09.2012 - Jakub Dvořák

Holubice po divoké bitvě v Červeném Újezdu porazily doma vysoko Kosoř 5:1. Opět se trefil Jiří Valtr a dokonce dvakrát.

Utkání začalo, jak už bývá zvykem aktivně. Hrálo se nahoru dolu a první velkou šanci měli hosté, když mladý nebezpečně rychlý útočník měl možnost skoro samostatného nájezdu na brankáře Karfiláta, ale na svoji branku si mladý hráč musel počkat, proti byl stoper Jaroslav Valtr a holubický brankář. Do vedení šly první Holubice. Prosadil se kanonýr Jiří Valtr, ale hned v zápětí z brejku srovnali hosté. Holubičtí ale přeci jen první dějství ovládli. Opět se trefil Valtr.

Ve druhém poločase už Holubice hru více kontrolovaly. Z branky se nejprve radoval Dan Bejr, po něm Ladislav Šindelář a střelecký účet završila paráda zpoza vápna od Franty Blažka. Ten napálil míč a s pomocí Dana Bejra se zrodil nádherný gól. O tom že Blažek to z dálky umí, se mohli místní přesvědčit už v prvním poločase. Odražený míč z dobrých dvaceti pěti metrů s těží brankář zkrotil. Další branka již nepadla. Zato na začátku druhé půle přišlo vyloučení právě jediného střelce hostujícího týmu, který neunesl tvrdý souboj a napadl kapitána Helebranta. Přišla jasná červená. Do hry se během druhého poločasu dostali Topol, Fassman a Bláha. Holubice si tak poradily s Kosoří a v tabulce jim patří třetí místo. Příští utkání se odehraje v sobotu 15. Září od 16:30 v Dobřichovicích s místním B týmem.

Holubice 5:1 Kosoř