Úhonice 0:7 Holubice

11. listopadu 2015 - Jakub Dvořák

Holubice nadělovaly! Úhonicím nastřílely sedm branek

ÚHONICE - Výhra! A ještě k tomu s čistým kontem. Fotbalisté Holubic si v sobotu odvezli z Úhonic všechny tři body. Domácí celek vypráskali i bez vykartovaného Jiřího Valtra 7:0. Hattrickem se blýskl záložník Pavel Rodr.

Do Úhonic jely Holubice bez útočníka Jiřího Valtra. Ten totiž musel pykat za červenou kartu, kterou obdržel v derby proti Libčicím. Jeho roli na hrotu zaujal Michal Kundert. První branku hostů však vstřelil v 6. minutě Pavel Rodr, který se prosadil netradičně svojí slabší pravou nohou.

Poté přidal dvě trefy v rychlém sledu Kirill Prilepskiy. První branka padla v 34. minutě, když si jeho centr srazil úhonický obránce přímo do branky. O čtyři minuty později už však holubický štírek rozvlnil síť pořádnou pumelicí a zvýšil vedení na 3:0. Více už Holubice v prvním poločase nestihly a tak do kabin odcházely s tříbrankovým vedením.

Ve druhém poločase přidal čtvrtou branku kapitán Vladimír Helebrant. V 57. minutě si jeho střelu z 20 metrů si domácí obránce srazil do vlastní branky. V 68. minutě se mezi střelce zapsal také zkušený forvard Daniel Mašek, který si pohrál s domácí obranou. Poslední dvě holubické branky zařídil Pavel Rodr. Nejdříve v 74. minutě zvýšil na 6:0 a o šest minut později zkompletoval hattrick.

Holubice tak v Úhonicích zvítězily 7:0 a drží se v tabulce na osmé příčce s 18 body. V sobotu čeká mužstvo poslední soutěžní utkání v tomto roce. Od 13.30 se Holubice utkají s Chotčí.

Úhonice - Holubice 0:7 (0:3)

Branky: 3x Rodr, 2x Prilepskiy, Helebrant, Mašek
Sestava: Heimrath - Mára, Brož, Slavíček, Bouška - Prilepskiy, Rodr, Helebrant, Jurko - Kundert, Mašek
Náhradníci: Hovězák, Dvořák, Hajda