Holubice 8:3 Jeneč

30. září 2015 - Jakub Dvořák

Holubice bavily diváky! Valtr vstřelil Jenči PĚT gólů

HOLUBICE – Fotbalisté Holubice v 6. kole porazili na domácím hřišti Jeneč vysoko 8:3. Neuvěřitelných pět branek vstřelil v utkání Jiří Valtr. Tým tak alespoň částečně napravil porážku z minulého týdne s Tuchoměřicemi.

Do vedení šly Holubice brzy. Už v 6. minutě se prosadil útočník Jiří Valtr. Hosté však dokázali odpovědět. Ve 14. minutě vyrovnali na 1:1. O tři minuty později ale vrátil vedení na stranu domácích záložník Kirill Prilepskiy, který vstřelil svůj první gól v aktuálním ročníku. Do konce prvního poločasu se ještě ukázal Jiří Valtr. Dvěma zásahy z 24. a 37. minuty upravil skóre tak, že Holubice v polovině utkání vedly nad Jenčí 4:1.

Do druhého poločasu už nemohl kvůli zranění nastoupit Pavel Rodr. Na hřiště přišel místo něho Michale Kundert. Skóre se měnilo už v 52. minutě, kdy se potřetí v sezoně prosadil zkušený útočník Daniel Mašek. O deset minut později, zvyšoval na 6:1 záložník Ondřej Jurko. Sotva uběhlo pár minut a čtvrtou branku v zápase přidal z pokutového kopu Jiří Valtr.

Domácí se na menší chvíli odmlčeli a hosté začali být aktivní. Snížení na 2:7 přišlo v 70. minutě a další branka na 3:7 v 73. minutě. Holubice ale měly zápas pod kontrolou. Skóre uzavřel symbolicky pátým gólem útočník Jiří Valtr.

Holubice - Jeneč 8:3 (4:1)