Holubice 7:0 Měchenice

26. října 2016 - Jakub Dvořák

Holubice doma deklasovaly Měchenice

HOLUBICE - Vítězná série nekončí. Holubičtí fotbalisté si na domácí půdě poradili s Měchenicemi a po jasném vítězství 7:0 tlačí na vedoucí Libčice. V sobotním duelu se blýskl Jiří Valtr, který vstřelil čtyři ze sedmi holubických branek.

Naši fotbalisté vstoupili do utkání tím nejlepším možným způsem. Už ve druhé minutě využil obrovské hrubky hostující obrany a brankáře Jiří Valtr a zpoza vápna povedeným obloučkem poslal míč do sítě. O tři minuty později vedly Holubice už o dvě branky. V pokutovém území byl faulován Jiří Valtr a sudí nařídil penaltu. Postavil se k ní Pavel Rodr a s přehledem ji proměnil.

Na další gólovou radost čekali domácí fanoušci do 19. minuty, kdy se znovu prosadil Jiří Valtr. Ten využil přihrávky Jana Hovězaka a podobně jako při první brance, potrestal špatnou rozehrávku Měchenic.

Do konce prvního poločasu zkompletoval holubických útočník hattrick a do kabin se tak šlo za stavu 4:0 pro Holubice.

Ve druhém poločase čekali diváci na gól do 65. minuty. Hosté se opět dopustili nedovoleného zákroku v pokutovém území a Holubice dostaly podruhé v utkání možnost kopat penaltu. Tentokrát si ji vzal na starost Jiří Trlifaj a hostujícímu brankáři nedal šanci zasáhnout.

O zbylé dva góly se postarali v 70. minutě Jiří Valtr a o osm minut později Michal Peroutka u kterého si první jmenovaný ještě připsal asistenci.

Holubice si tak připsaly čtvrtou výhru v řadě a osmou celkově. Za vedoucími Libčicemi zaostává Slavíčkův tým stále jenom o skóre. V dalším duelu nás v sobotu 29. října od 14:30h čekají třetí Zlatníky a utkání se bude hrát znovu v Holubicích.

Holubice - Měchenice 7:0 (4:0)

Branky: 4x Valtr Jiří, Rodr, Trlifaj, Peroutka
Sestava: Pečonka - Mára, Vlk, Trojan, Brož - Jurko, Rodr, Trlifaj, Peroutka - Valtr Jiří, Hovězák (46. Prilepskiy)
Náhradníci: Prilepskiy, Valtr Jaroslav, Salava, Dvořák