oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Hostivice 1:4 Holubice

18. května 2015

Další tři body! Mužstvo šlape jak hodinky

HOSTIVICE – Po domácí výhře nad Měchenicemi čekal Holubice zápas v Hostivicích. Podzimní duel skončil vítězstvím Holubic 2:0 a tři body získal tým Romana Slavíčka i v jarním duelu. Vyhrál 4:1.

Holubice se z krutých porážek dávno oklepaly. Měchenicím nasázely pět branek, Hostivicím čtyři. V prvním poločase se trefil záložník Pavel Rodr a 28. branku vstřelil Jiří Valtr. Víc už se holubickému mužstvu nepovedlo.

Ve druhém poločase padly branky rovnou tři. Jednou se sice radovali domácí, ale daleko větší radost mohli mít hosté z Holubic. Druhý gól v zápase přidal Pavel Rodr a jednou se trefil i obránce Jan Moravec. Byla to pro něj druhá branka v aktuálním ročníku.

Příští zápas čeká Holubice na domácí půdě. Soupeřem bude Rapid Psáry, který Holubice na podzim porazily na jeho hřišti vysoko 6:3. Zápas začíná v sobotu 23. května od 17.00.

Hostivice – Holubice 1:4 (0:2)

Branky: 2x Rodr, Valtr Jiří, Moravec
Sestava: Jurko Jakub – Mára, Moravec, Valtr Jaroslav, Bouška – Helebrant, Židoň – Prilepski, Rodr, Jurko Ondřej – Valtr Jiří
Náhradníci: Hovězák, Hajda, Vosáhlo, Levinský, Slavíček