Psáry 3:6 Holubice

28. října 2014 - Jakub Dvořák

Vystřílené tři body! "Kokoška" úřadoval v Psárech

PSÁRY - Utkání plné zvratů a branek. Tak by se dal popsat sobotní duel mezi Psáry a Holubicemi. V zápase padlo celkem devět branek a z toho hned čtyři z pokutových kopů. Čtyři branky vstřelil v utkání holubický kanonýr a aktuálně nejlepší střelec Okresního přeboru Jiří Valtr.

Prvních 15 minut patřilo týmu z Holubic. Gólu se fanoušci dočkali z pokutového kopu. Pavla Rodra srazil domácí obránce a rozhodčí pískal faul. Penaltu s přehledem proměnil Jiří Valtr. Holubice si dál vytvořily hned několik zajímavých příležitostí ke skórování, ale střela Luboše Vosáhla a šance Jana Hovězáka neskončily v sítí. Právě pro ho Honzu Hovězáka utkání skončilo předčasně kvůli zranění a vystřídal ho hrající trenér Roman Slavíček. Poté se nad holubickými stáhla mračna. Vyrovnání na 1:1 zařídil Psárům skvěle kopnutý přímý kop. To ale nebylo vše. Druhá polovina poločasu patřila domácímu celku. Gól na 2:1 přišel ještě před odchodem do kabin. Obrana nepokryla útočníka domácích a brankář David Hajda to měl v souboji jeden na jednoho velmi těžké.

Do druhého poločasu však nastoupilo jiné mužstvo Holubic. Tváře byly stejné, ale motivace byla o 100% lepší. Vyrovnání zařídilo velmi brzo duo Kirill Prilepski a hlavou zakončující Jiří Valtr. Gól na 3:2 pro Holubice vstřelil po úžasně sehrané akci v 56. minutě záložník Pavel Rodr. Poté však zaúřadoval rozhodčí. V 62. minutě při standardní situaci viděl údajný faul Jaroslava Valtra a odpískal hodně přísný pokutový kop pro Psáry. Domácí hráč si s ním poradil a vstřelil svoji druhou branku v zápase. Holubice ale nic nevzdávaly. V 64. minutě byl ve vápně domácích faulován Jiří Valtr domácím brankářem a rozhodčímu nezbývalo nic jiného, než odpískat penaltu. Postavil se k ní Pavel Rodr a vstřelil svůj druhý gól v utkání. Běžela 70. minuta a přišel další tvrdý faul. Tentokrát na Kirilla Prilepskiho. Hráč obdržel druhou žlutou kartu, následoval odchod do sprch a Holubice kopaly už třetí penaltu. Tu proměnil Jiří Valtr. Poslední slovo v utkání si vzal opět holubický kanonýr. V 81. minutě dopravil míč do sítě po přihrávce Františka Čížka. Utkání Psáry – Holubice skončilo vysokou výhrou hostů 6:3.

Psáry - Holubice 3:6 (2:1)