Holubice 5:2 Měchenice

15. května 2015

Vyhrávat jsme nezapomněli!!!

HOLUBICE - Fotbalisté Holubic po dvou porážkách s Dobříčem a Vestcem opět najeli na vítěznou vlnu. Na domácím hřišti porazili Měchenice 5:2. Hattrickem se blýskl útočník Jiří Valtr.

Holubice nastoupily do utkání bez Jaroslava Valtra, který nebyl k dispozici. Jeho pozici středního obránce tak zastoupil hrající trenér Roman Slavíček. Skóre otevřel Jan Hovězák, který dostal šanci v útočné formaci s Jiřím Valtrem.

Jeho trefa ale byla v prvním poločase jediná přesná a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0 pro domácí Holubice.

Ve druhém poločase začaly padat branky. Hned třikrát se trefil kanonýr Jiří Valtr, který si preventivně hlídá náskok na čele v tabulce střelců.  Jeden gól vstřelil také záložník Ondřej Jurko. Byla to jeho čtvrtá soutěžní branka v holubickém dresu.

Měchenice sice vstřelily dvě branky, ale vítězství Holubic ohrozit už nemohly. Tým tak získal povinné tři body a mohl se v klidu soustředit na příští utkání, které se hraje v Hostivicích.

Holubice – Měchenice 5:2 (1:0)

Branky: Hovězák, 3x Valtr Jiří, Jurko Ondřej
Sestava: Jurko – Mára, Moravec, Slavíček, Bouška – Prilepski, Helebrant, Rodr, Jurko –Hovězák, Valtr Jiří
Náhradníci: Hajda, Vosáhlo, Levinský