Holubice 11:4 Úhonice

17. června 2016 - Jakub Dvořák

Poslední zápas doma = exhibice! Holubice porazily Úhonice 11:4

HOLUBICE – Poslední domácí utkání si holubičtí fotbalisté náležitě užili. Proti zachraňujícím se Úhonicím zvítězili vysoko 11:4. Čtyři góly vstřelil záložník Pavel Rodr a hattrick si připsal Jiří Valtr. Holubice se tak kolo před koncem soutěže stále drží na čtvrté příčce.

Skóre proti Úhonicím otevřel už v 5. minutě záložník Ondřej Jurko. Hosté však zareagovali bleskově. V 11. minutě vyrovnali na 1:1.

Poté už však v prvním poločase stříleli branky pouze hráči Holubic. Před odchodem do kabin se dvakrát trefili záložník Pavel Rodr a Jiří Valtr. Poločasové skóre bylo 5:1 pro Holubice.

Hned na začátku druhého poločasu se prosadil obránce Lukáš Brož, když ve 47. minutě zvýšil na 6:1. V 57. minutě dokonal hattrick jako první Pavel Rodr. Ani ne dvě minuty po holubické brance přišlo snížení Úhonic na 2:7.

V 62. minutě zvyšoval na 8:2 útočník Jan Hovězák, který do utkání nastoupil jako holubický kapitán. O čtyři minuty se opět prosadili hosté a snížili na 3:8. To už zápas připomínal spíš tréninkové cvičení. V 74. minutě vstřelil svou čtvrtou branku v utkání Pavel Rodr. Poté se ze čtvrté branky radovaly znovu Úhonice. Desátý gól přidal střídající Jakub Dvořák a skóre uzavřel hattrickem útočník Jiří Valtr.

Holubice – Úhonice 11:4 (5:1)

Branky: 4x Rodr, 3x Valtr Jiří, Jurko, Brož, Hovězák, Dvořák
Sestava: Hajda – Mára, Valtr Jaroslav, Trojan, Brož – Prilepskiy, Rodr, Helebrant, Jurko Ondřej – Hovězák, Valtr Jiří
Náhradníci: Salava, Dvořák, Ježek, Slavíček, Levinský