aktualizováno: 13.11.2019 19:49:32

oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Výsledky A týmu

19.06.2012 Jakub Dvořák

A tým se nejprve utkal s Roztokama. Tým, který na tom byl na podzim podobně jako my, nám na jaře díky naším ztrátám odskočil na hodně velkou vzdálenost. Výsledek bodovému rozdílu odpovídal. Roztoky nás smetly 0:3.Po Roztokách přišlo utkání v Dobříči. Zde se hrálo netradičně v sobotu ráno. Dobříč  byl podobný soupeř jako Roztoky. Alespoň co se týče umístění v tabulce, možná že i slabšího charakteru.

První půle byla nahoru dolu. Oba týmy si dokázaly vytvořit šance, ale ani jeden tým je nedokázal využít. Na obou stranách čarovali vynikající brankáři. Nastavené tempo nepolevilo ani ve druhé půli a hrál se dál zajímavý zápas. V polovině druhé půle měl možnost jít sám na brankáře Jiří Valtr, bohužel byl ze zadu atakován a autor faulu byl po druhé žluté vyloučen. Branky jsme se nedočkali. Za to hosté ano. Po naší zbytečné ztrátě balónu vstřelili důležitou branku na 0:1. Po pár minutách přišla situace, kdy byl vyloučen Martin Volf, který se nechal vyprovokovat a zbytečně atakoval soupeře bez balónu.  V tuto chvíli se tedy hrálo 10 na 10. Šťastnějším však mohlo být družstvo Roztok. Těm se totiž povedlo ještě dvakrát skórovat z brejkových situací po našich chybách.

Holubice 0:3 Roztoky
Sestava: Hajda- Mára, Valtr Jar., Levinský, Blažek - Vosáhlo,Helebrant, Židoň, Šindelář- Volf, Valtr Jiří
Náhradníci: Bláha, Soukup, Zmrzlík

První momenty zápasu patřily domácímu celku. Soupeř nám skoro nepůjčil míč. Hra se však obrátila a dokonce do 20. minuty jsme vedli po dvou gólech Jiřího Valtra 0:2. Pak se ale vše obrátilo. Náš tým začal zmatkovat a mohli jsme se strachovat o výsledek a to oprávněně. Dobříč otočil utkání a vyhrál 7:2. Naši si sice určité šance k zakončení připravili, ale nedokázali s nimi vhodně naložit.

Dobříč 7:2 Holubice
Branky: 2x Valtr Jiří
Sestava: Hajda – Mára, Levinský, Vosáhlo, Zmrzlík - Šindelář , Helebrant, Židoň, Blažek- Prilepski, Valtr Jiří
Náhradníci: Vaigl, Soukup