oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Libčice 2:1 Holubice

30. května 2015

V derby jsme padli...

LIBČICE – Fotbalisté Holubic v derby padli. V Libčicích prohráli 1:3. Zatímco na podzim holubické mužstvo na domácí půdě uhrálo alespoň remízu, v jarní odvetě předvedený výkon na bodový zisk nestačil. Holubický tým navíc do utkání nastoupil bez dvou hráčů základní sestavy. Chyběli Kirill Prilepski a Jakub Židoň.

Jako první vstřelily branku Holubice. Do vedení poslal tým v 5. minutě záložník Ondřej Jurko. Domácí ale záhy okamžitě vyrovnali na 1:1.

Velkým zásahem do utkání bylo vyloučení obránce Jaroslava Valtra. Ten nejprve ve 28. minutě obdržel žlutou kartu a o dvě minuty později se už klidil ze hřiště. Naděje na bodový zisk ale stále žila. A to, i když Libčice v 32. minutě neproměnily pokutový kop, který lapil brankář Jakub Jurko.

Rozhodnout utkání se ale domácím povedlo ještě do konce poločasu. V 41. minutě Libčice vstřelily gól na 2:1.

Více branek v Libčicích už nepadlo. Na trávník se dostal alespoň náhradní brankář David Hajda, který netradičně v poli nahradil Jiřího Valtra.

Libčice – Holubice 2:1 (2:1)