oficiální stránky     TJ Sokol Holubice

Holubice 4:0 Horoměřice
12.11. 2013 - Jakub Dvořák

One man show v Holubicích !

HOLUBICE - Holubice podruhé v řadě sehrály utkání před domácím publikem. Minulý týden tým vybojoval remízu s Měchenicemi až v závěrečných minutách. Tuto sobotu do Holubic přijely disciplinárně potrestané Horoměřice. Naopak Holubice nastoupily v hojném počtu a vše hrálo do karet pro domácí tým.

A nebylo tomu jinak. Holubice poslal do vedení v 16. minutě Jiří Valtr, když s míčem obešel spoluhráče až do vápna a proti brankáři se nemýlil. Další branka přišla ve 31. minutě. Trefil se opět Jiří Valtr a opět svým typickým způsobem po tom co úspěšně obešel obránce.  Skóre se do poločasu měnilo ještě jednou a nebyl u toho kdo jiný než Jiří Valtr. První poločas tak patřil jen našemu útočníkovi s číslem deset na zádech.  V brance po dlouhé době opět nastoupil místo zraněného Davida Hajdy Jan Karfilát a nevedl si rozhodně špatně naopak.

Ve druhém poločase se mašina na branky zastavila. Ani jeden z tria Valtr – Štofl – Prilepski neohrozil pořádně branku soupeře. Oživení sestavy přišlo až v 70. minutě. Na hřiště se podíval Luděk Fassman a nahradil Ladislava Šindeláře. Dále odešel Pavel Bouška a další start si připsal Jan Hovězák. O několik minut později do utkání zasáhl také Lukáš Vaigl. Vystřídal Františka Blažka. Ve druhém poločase jsme navíc měli možnost hrát proti deseti hráčům. Jeden z hostů dostal za řeči druhou žlutou kartu a pakoval se z hrací plochy. Toho využilo duo Prilepski – Valtr. Kirda nahrával a Jiří Valtr zakončil. Přidal tak svoji čtvrtou branku v utkání a 20. v aktuálním ročníku Okresního přeboru.

Holubice tak doma získaly důležité tři body a odstoupily od sestupových příček. Bylo to navíc také první utkání, kdy se týmu povedlo udržet čisté konto. Příští utkání bude na podzim poslední. Odehrajeme ho v sobotu od 13:30 v Hostivicích.

Holubice - Horoměřice  4:0 (3:0)